Vítáme Vás!

Vítáme Vás!

Sportujte a relaxujte - navštivte Sportovní areál Baťov! Více

A+ A A-

V Otrokovicích se začalo vybírat nové národní mužstvo ročníku 2001

Talentovaní mladí fotbalisté z Moravy obsadili na tři dny otrokovický Sportovní areál Baťov, aby zde absolvovali fotbalový kemp. Před přítomnými trenéry ze sebe chtěli dostat to nejlepší. Velkou motivací byla šance dostat se do mužstva České fotbalové reprezentace U15.

Do Otrokovic se na první ze tří fotbalových kempů sjelo čtyřiadvacet hráčů z moravských krajů včetně čtyř brankářů. Další dva kempy se v dohledné době uskuteční v Čechách. Výběrem těch nejlepších fotbalistů vznikne širší kádr nového reprezentačního mužstva do 15 let, které již na jaře bude hrát mezinárodní zápasy.
Sportovní areál Baťov poskytl důležitému soustředění kvalitní zázemí.  „Pro účely tohoto kempu jsme v Otrokovicích našli perfektní podmínky.  Byli jsme tady loni a rádi jsme se sem vrátili. Vše probíhalo naprosto bezvadně. Vysoce hodnotím přístup týmu lidí okolo sportoviště, který se o nás staral s maximální ochotou a vstřícností. V rámci kempu jsme využili jak umělý povrch, tak hlavní hřiště i wellness pro regeneraci. Vše na špičkové úrovni,“ pochvaloval si Václav Černý, trenér České fotbalové reprezentace do 15 let.   
„Těší mě, že jsme měli opět příležitost přivítat českou reprezentaci. Sportovní areál Baťov ukazuje, že patří mezi kvalitní sportoviště s moderním zázemím a službami, díky kterým se návštěvníci rádi vrací,“ komentoval Tomáš Morys, jednatel městské společnosti TEHOS, která je správcem Sportovního areálu Baťov.
Součástí kempu byl i seminář pro trenéry, kteří před sebou mají nelehký úkol. Vychovat silné hráče, kteří obstojí i ve světě. „Konkurence je veliká, proto hledáme talentované hráče, kteří budou mít nejen vynikající fotbalové dovednosti, ale také charakterové a mentální vlastnosti, které by je mohly dovést až do nejvyšší fotbalové soutěže a do velké reprezentace,“ podotkl trenér Václav Černý.
Možnost sledovat tréninky i modelované utkání si pochvalovali i přítomní trenéři z celé Moravy. „Můžeme vidět nejlepší kluky z moravských krajů a porovnat, jak jsme na tom,“ míní Radim Zajíc, profesionální trenér mládeže Moravskoslezského kraje. Podle něj je důležité pracovat na konkurenceschopnosti hráčů ve světě a učit děti hrát fotbal a neučit je vyhrávat zápasy.  

Naši partneři

 

Kudy k nám

Adresa:
Erbenova 1891
76502 Otrokovice
Email hřiště: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Email wellness: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.arealbatov.cz
Tel. wellness: +420 606 094 605
Tel. hřiště: +420 606 094 604
Správce: TEHOS s.r.o.
Web: www.tehosotrokovice.cz

Aktuality

30-01-2024

Provoz wellness nadále uzavřen

Wellness zůstává i nadále z provozních důvodů uzavřen. S opětovným otevřením... Více

04-01-2024

Informace o provozu SAB - leden 2024

V měsíci leden 2024 bude z provozních důvodů wellness... Více

Orange Pink Blue