Vítáme Vás!

Vítáme Vás!

Sportujte a relaxujte - navštivte Sportovní areál Baťov! Více

A+ A A-

Mladé fotbalové naděje si zatrénují v Otrokovicích

Česká fotbalová reprezentace U15 zamíří příští týden do Otrokovic. Od úterka 25. srpna se ve fotbalový kemp promění místní Sportovní areál Baťov.

Čtyřiadvacet hráčů v doprovodu realizačního týmu stráví v Otrokovicích tři dny. Hvězdičky českého fotbalu věnují první dva dny tréninkům na hřišti s přírodní trávou. V případě nepřízně počasí je připraveno hřiště s umělým povrchem, které patří mezi nejlepší v kraji. Národní tým využije také celé zázemí areálu. Wellness centrum s vířivými a hydromasážními vanami, saunou a možností masáží poslouží pro regeneraci v průběhu tréninku. Ve čtvrtek po desáté hodině dopolední přijde na řadu modelované utkání, při kterém mohou hráči spolu s trenéry rozebrat jednotlivé herní momenty.

„Zajímavou součástí, vyhodnocením a zároveň zakončením soustředění je setkání a diskuze vedoucích Sportovních středisek mládeže a nejvyšších trenérů z celé Moravy. Semináře k tréninkovým metodám se zúčastní více než dvacet trenérů,“ přiblížil Tomáš Morys, jednatel městské společnosti TEHOS, která je správcem Sportovního areálu Baťov.

Sportovní areál Baťov opětovně potvrzuje, že patří mezi oblíbené fotbalové místo na mapě celé republiky. Několik dnů zde strávilo například české národní mužstvo U18, stejně jako reprezentace USA U20 a naposled portugalská reprezentace U21. Není bez zajímavosti, že sportoviště si vybírají i celky hrající nejvyšší republikovou soutěž. Například mužstvo 1. FK Příbram využilo hřiště minulý týden pro přípravu před zápasem s 1. FC Slovácko.     

Naši partneři

 

Kudy k nám

Adresa:
Erbenova 1891
76502 Otrokovice
Email hřiště: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Email wellness: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.arealbatov.cz
Tel. wellness: +420 606 094 605
Tel. hřiště: +420 606 094 604
Správce: TEHOS s.r.o.
Web: www.tehosotrokovice.cz

Aktuality

26-06-2022

Omezení provozu - červenec

Z provozních důvodů bude Sportovní areál Baťov ve dnech... Více

04-07-2021

Omezení provozu v červenci

Sportovní areál Baťov bude ve dnech 5.7 a 6.7.2021... Více

Orange Pink Blue