Vítáme Vás!

Vítáme Vás!

Sportujte a relaxujte - navštivte Sportovní areál Baťov! Více

A+ A A-

Velikonoční svátky

Z důvodů Velikonočních svátků budou sportoviště SAB ve dnech 10.4.2020 a 13.4.2020 uzavřeny.

děkujeme za pochopení

Sportoviště otevřeno

Sportoviště je dle mimořádného opatření ze dne 06.04.2020 č.j. MZDR15190/2020-4/MIN/KAN s účinností od 07.04.2020 otevřeno veřejnosti za splnění těchto podmínek:

- nošení ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), které brání šíření kapének, a to s výjimkou venkovních sportovišť, kdy jsou sportující osoby, popř. skupina společně sportujících osob, odděleny od jiných osob fyzickou překážkou (např. stěna nebo plot) nebo vzdáleností nejméně 2 metry,

- společně sportují jen dvě osoby, s výjimkou členů domácnosti, popřípadě při sportování od jiných osob zachovávají odstup nejméně 2 metry,

- nejsou využívány související vnitřní prostory sportoviště, zejména společné šatny, umývárny, sprchy a podobná zařízení, ve kterých by nebyly plněny shora uvedené podmínky.

 

 

Viz. Mimořádné opatření ze dne 06.04.2020 č.j. MZDR15190/2020-4/MIN/KAN.

AKTUALIZACE: Koronavirus - informace o uzavření sportovních zařízení v Otrokovicích

Aktualizováno dne 16. března 2020 - V souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem s označením SARS-CoV-2 a v návaznosti na usnesení Vlády České republiky č. 84/2020 Sb. informujeme o uzavření  provozu sportovních zařízení v Otrokovicích, která jsou v majetku města nebo jeho společností.

 

S okamžitou platností jsou uzavřeny všechny tělocvičny základních škol, Městská sportovní hala Otrokovice, solná jeskyně na poliklinice a dětské dopravní hřiště. Uzavřeno je také wellness ve Sportovním areálu Baťov. Zákaz se vztahuje také na venkovní hřiště školských zařízení, areál naTrávníkách (in-line ovál a hřiště) i Sportovní areál Baťov.

Koronavirus - informace o sportovních zařízeních v Otrokovicích

V souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem s označením SARS-CoV-2 a v návaznosti na usnesení Vlády České republiky č. 72/2020 Sb. informujeme o uzavření či omezení provozu některých sportovních zařízeních v Otrokovicích, která jsou v majetku města nebo jeho společností.

 Dopraváček

 
 
 

Budou s okamžitou platností uzavřeny všechny tělocvičny základních školMěstská sportovní hala Otrokovicesolná jeskyně na poliklinice a dětské dopravní hřiště. Uzavřeno bude také wellness ve Sportovním areálu Baťov. Venkovní hřiště školských zařízení, areál na Trávníkách (in-line ovál a hřiště) i Sportovní areál Baťov zůstávají přístupné jen s tím omezením, že účast ve stejný čas nepřesáhne 30 osob.

 

Saunování pro maminky a tatínky s dětmiDne 9.11.2019 v čase od 13.00 do 18.00 hod, se ve wellness centru SAB uskuteční akce "Saunování pro maminky a tatínky s dětmi do 15 let " 

Tato akce je pro zájemce ZDARMA. Objednat se můžete na tel. č. wellness centra 606 094 605

Sportovní areál Baťov využívají k přípravě reprezentační fotbalové družstva a ligové týmy čím dál častěji.

 

Pro pravidelné návštěvníky městského sportovního areálu na Baťově to není žádná novinka, že zde stále častěji můžou narazit na zajímavé hosty. Ke svým předzápasovým tréninkům či krátkým kempům jej totiž využívá řada ligových týmů a mládežnických reprezentačních výběrů. Fotbalisté zlínského Fastavu zde trénují prakticky každý týden, k vidění zde byli také hráči prvoligového Liberce .
Že má  městský areál ve fotbalovém světě dobrý zvuk dokládá i sobotní návštěva, kdy se u nás v rámci kvalifikačního dvojzápasu připravovala naše reprezentace do 21 let. Po zápase s Řeckem (čtvrtek 10.10.2019 v Karviné) totiž následuje pondělní zápas v Uherském Hradišti, takže naši junioři využili blízkosti Otrokovic a v sobotu si u nás s chutí zatrénovali.

"Využili jsme areál k přípravě na kvalifikační zápas proti Skotsku. Máme na tento areál dobré reference, byli jsme se tady nedávno i podívat. Kvalita jak plochy tak i regenerace je dost velká a proto jsme neváhali a zvolili jsme otrokovický SAB." řekl technický vedoucí mužstva U21 Michal Černý

Hynek Bršlica

Správce hřišť Sportovního areálu Baťov

Den otevřených dveří

Město Otrokovice každoročně v měsíci říjnu pořádá u příležitosti Mezinárodního dne seniorů akce určené pro otrokovické seniory nad 60 let. Také v letošním roce bude ve spolupráci s TEHOS s.r.o. seniorům zpřístupněný wellness Sportovního areálu Baťov

 a to v pondělí 30.9.2019 od 8 do 12 hodin.

 V tento Den otevřených dveří si mohou senioři prohlédnout vnitřní vybaveni

wellness a rovnou

se objednat na dvě procedury zdarma na pátek 4.10.2019.

Podkategorie

Naši partneři

 

Kudy k nám

Adresa:
Erbenova 1891
76502 Otrokovice
Email hřiště: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Email wellness: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.arealbatov.cz
Tel. wellness: +420 606 094 605
Tel. hřiště: +420 606 094 604
Správce: TEHOS s.r.o.
Web: www.tehosotrokovice.cz

Aktuality

08-04-2020

Velikonoční svátky

Velikonoční svátky

Z důvodů Velikonočních svátků budou sportoviště SAB ve dnech... Více

07-04-2020

Sportoviště otevřeno

Sportoviště je dle mimořádného opatření ze dne 06.04.2020 č.j.... Více

Orange Pink Blue