Vítáme Vás!

Vítáme Vás!

Sportujte a relaxujte - navštivte Sportovní areál Baťov! Více

A+ A A-

Finále E.ON JUNIOR CUP bude v Otrokovicích

Republikové finále fotbalového turnaje mládeže E.ON JUNIOR CUP se odehraje v novém Sportovním areálu Baťov v Otrokovicích o víkendu 8. – 9. září 2012. Sjede se sem více než 300 mladých fotbalistů z celé ČR.

E.ON JUNIOR CUP probíhá již osm let a jeho hlavním motivem je sportovní aktivita pro děti. „Cílem tohoto projektu je zapojení mládeže do aktivního pohybu, jehož prostřednictvím se omezuje riziko patologických jevů dnešní doby, jako jsou drogy, alkohol, šikana, hazard a kriminalita,“ přiblížil Michael Fehn, jednatel společnosti E.ON Česká republika. Po čtrnácti regionálních kolech dorazí nejúspěšnější týmy do Otrokovic na velké finále. Dvacet účastníků bude rozděleno do dvou skupin po deseti týmech. V nich se utkají systémem každý s každým. První dva týmy ze skupin postoupí do semifinále, ostatní se utkají se soupeřem na stejné konečné pozici o konečné umístění. Na cenách pro účastníky turnaje organizátor nešetří. Jen v rámci regionálních kol každý zúčastněný fotbalista obdržel značkový fotbalový míč a první tři týmy navíc kompletní sadu značkových dresů. Hodnotné ceny budou přichystány i v Otrokovicích. Připraven je i bohatý doprovodný program spočívající ve volně přístupných nafukovacích atrakcích či koncertu populárních zpěváků Kataríny Knechtové a Mira Šmajdy, který představí svůj projekt NoeNoX. Nebude chybět občerstvení a E.ON Rodinný fotbálek na nafukovacím hřišti o zajímavé ceny. „Celou dvoudenní akci včetně doprovodného podvečerního programu navštíví, dle našeho odhadu, několik tisíc lidí,“ odhaduje Michael Fehn.

„Fotbalový turnaj regionálního významu bude jistě jednou z nejvýznamnějších mládežnických sportovních událostí pořádaných letos v Otrokovicích. Aktivity vedoucí děti a mládež ke smysluplnému trávení volného času a ke zdravému životnímu stylu mají svůj velký význam celospolečenský a zasluhují si naši pozornost a podporu. Přeji pořadatelům, všem účastníkům a návštěvníkům příjemně strávené chvíle v Otrokovicích a především vydařenou sportovní událost,“ uvedl starosta města Otrokovice Jaroslav Budek, který nad republikovým finále převzal záštitu. Město Otrokovice poskytlo finanční dar na akci ve výši 10 tisíc korun.

Další informace: Mgr. Lenka Krupková tisková mluvčí města Otrokovice +420 723 606 758, +420 577 680 449 www.otrokovice.cz

Naši partneři

 

Kudy k nám

Adresa:
Erbenova 1891
76502 Otrokovice
Email hřiště: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Email wellness: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.arealbatov.cz
Tel. wellness: +420 606 094 605
Tel. hřiště: +420 606 094 604
Správce: TEHOS s.r.o.
Web: www.tehosotrokovice.cz

Aktuality

30-01-2024

Provoz wellness nadále uzavřen

Wellness zůstává i nadále z provozních důvodů uzavřen. S opětovným otevřením... Více

04-01-2024

Informace o provozu SAB - leden 2024

V měsíci leden 2024 bude z provozních důvodů wellness... Více

Orange Pink Blue