Vítáme Vás!

Vítáme Vás!

Sportujte a relaxujte - navštivte Sportovní areál Baťov! Více

A+ A A-

Již čtvrtý ročník vzájemné přátelské konfrontace mezi hokejisty extraligového Zlína a fotbalistů SK Baťov 1930 nabídnul ve čtvrtek 22.6.2017 Sportovní areál Baťov

Již čtvrtý ročník vzájemné přátelské konfrontace mezi hokejisty extraligového Zlína a fotbalistů SK Baťov 1930 nabídnul ve čtvrtek 22.6.2017 Sportovní areál Baťov.

Tentokrát bylo toto setkání zástupců u nás dvou nejpopulárnějších sportů zpestřeno přátelským fotbalovým utkáním přípravek obou týmů ročníku 2006. Hrací doba byla s ohledem na tropické počasí 3 x 12 minut. Na začátku duelu byly lepší domácí fotbalové naděje, které využily domácího prostředí a šly do vedení. Na dětech pak bylo vidět jak je atmosféra na stadionu s diváckou kulisou a pod dohledem místních fotbalových vzorů a hokejových idolů zcela pohltila a motivovala k zápolení doslova o každý míč. Zejména mladí hokejisté se s přibývajícím časem čím dál více osmělovali a nakonec zaslouženě zvítězili 6:3. Pak se role vyměnily a naopak děti fandily svým dospělým sportovním vzorům, kterým zelený pažit přenechaly. Každý divák který přišel, tak viděl jak nadšení a radost z pohybu u dětí, tak kvalitní sportovní výkony z řad profesionálních sportovců. Vždyť v týmů hostů ze Zlína nechyběl na příklad ani člen širšího reprezentačního kádru a nejlepší extraligový brankář ročníku 2014 Libor Kašík, který ale tentokrát nenastoupil v brance, ale přenechal svůj post v bráně Zdeňkovi Okálovi a proháněl fotbalisty dravými průniky po křídle. Ani domácí fotbalisté však zdaleka nezůstávali pozadu a přes tropické teploty se hrál pohledný fotbal, ve kterém nakonec využili domácího prostředí domácí fotbalisté a oplatili tak zlínským hokejistům loňskou těsnou porážku, když letos zvítězili 6:3 (Lorenc 2, Krajča 2, Vitásek, Zapletal M – Honejsek, Fořt, Václavek).

Diváci, co se na přátelské utkání přišli podívat, pak pomohli vytvořit přátelskou atmosféru a odcházeli z areálu spokojeni, stejně jako aktéři obou sportovních oddílů. V tento den se sportem na areálu všichni přítomní dobře bavili a již se všichni těší na další ročník.

Sestavy

SK Baťov 1930:

Vitásek, Dvořák, Tomaštík , Spurný M., Spurný D., Novák, Krajča, Lorenc, Kašík, Zapletal M., Večeřa, Bršlica P., Bršlica A., Ondráš.


PSG Zlín – Okál Z., Horák, Hučko, Veselý, Honejsek, Ondráček, Kubiš, Fořt, Kašík, Štastný, Váslavek, Sedláček, Karafiát, Popelka.

Zobrazování obrázku 10.jpgZobrazování obrázku 8.jpgZobrazování obrázku 6.jpgZobrazování obrázku 7.jpg

 

Naši partneři

 

Kudy k nám

Adresa:
Erbenova 1891
76502 Otrokovice
Email hřiště: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Email wellness: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.arealbatov.cz
Tel. wellness: +420 606 094 605
Tel. hřiště: +420 606 094 604
Správce: TEHOS s.r.o.
Web: www.tehosotrokovice.cz

Aktuality

27-06-2017

Již čtvrtý ročník vzájemné přátelské kon…

Již čtvrtý ročník vzájemné přátelské konfrontace mezi hokejisty extraligového Zlína a fotbalistů SK Baťov 1930 nabídnul ve čtvrtek 22.6.2017 Sportovní areál Baťov

Již čtvrtý ročník vzájemné přátelské konfrontace mezi hokejisty extraligového... Více

10-12-2016

25.12.2016 tradiční vánoční fotbálek

25.12.2016 od 10h bude probíhat na SAB sportovně -... Více

Orange Pink Blue